Renksan Boya
Renksan
Renksan

Renksan Boya Fabrikamız, ürettiği boyalar ile üreticilere geniş seçeneklerde ürünler sunmaktadır. Tesisimizde yüksek üretim gücüne sahip kurulu kapasitesiyle üretim yapmakta, kullanmakta olduğu ileri teknoloji ve konusunda uzman teknik personeli ile yapılan üretimler çok hassas bir şekilde kontrol edilmektedir. Hammadde kabulünden başlayarak, ürün nihai haline gelinceye kadar birçok süreçten geçirilerek kaliteli üretim yapılması sağlanmaktadır.

Kullanılan ileri teknoloji ile birlikte, hammaddeler de özenle temin edilerek müşterilerimize “Boyada Yüksek Kalite” sunulmaktadır.

Üretimde, ileri teknolojisiyle hizmet veren laboratuvarımızda işlemler, ilk önce hammaddenin getirildiği araçta başlar. Numuneler; aracın her yerinden, bütün bir aracı temsil edecek şekilde alınır. Laboratuvarda öncelikle fiziksel (renk, koku, görüntü, bulanıklık, yabancı madde, tortu vb.) analizleri yapıldıktan sonra kimyasal analizleri yapılmaktadır. Analizler sonucunda gelen hammadde kalite standartlarına uygunsa alımına onay verilmekte, uygun olmadığı takdirde ise ret edilmektedir.

Bununla birlikte üretimin her aşamasında fiziksel ve kimyasal kontrolleri yapılmakta olup ürün fabrikadan çıkış yapana kadar kalite kontrol sağlanmakta ve elde edilen ürün kalitesi yine laboratuvar çalışmalarıyla tespit edilmektedir.

Satış sonrası ürünler, sürekli olarak kontrol edilerek, müşteri ihtiyaçları takip edilmekte ve müşterilerimize ürün ulaşımında hızlı çözümler sunulmaktadır.

Renksan Renksan Renksan Renksan Renksan
Renksan Renksan Renksan Renksan Renksan

 

Renksan Boya