Renksan Boya
Renksan
Renksan

1960 yılında Renkal adı ile Kemeraltı’nda, inşaat boyaları ve yardımcı malzemeleri ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulan ve üretime başlayan firmamız, 1991 yılında RENKSAN adını alarak, İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde, 12000 m2’lik bir alanda yeni fabrikamızla faaliyetini sürdürmekte, marka gücünü, saygılı ve dürüst ticari anlayışıyla devam ettirmektedir.

Kurulduğu günden beri sürekli kendini yenileyerek ürün ve hizmet yelpazesini genişletmiş, ürün çeşitliliğini de artırarak; İnşaat boyalarına ilaveten Sanayi boyaları, Oto tamir boyaları ve Marine boyaları alanlarında hizmet vermeye başlamıştır. Ar-Ge, Teknik Servis ve Satış- Pazarlama faaliyetlerini birlikte yürüterek, kullanıcıya özel çözümler sunarak, müşteri ihtiyaçlarına uzun dönemli çözümler hazırlayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamayı prensip edinmiştir.

Geçmişte boya imalatımızın kutu ihtiyaçlarını karşılamak için başlayan atölye kapasitesindeki metal ambalaj üretimimiz, bugün küçümsenmeyecek büyüklüğe ulaşmış, bir kutu fabrikasına dönüşmüştür. Boya imalatımızın metal ambalaj ihtiyaçları dışında, yurt içine ve yurt dışına satış yaparak metal ambalaj sektöründe sağlam adımlarla ilerlemekteyiz.

Renksan Boya